V sobotu v Mostě na interligovou házenou
Další utkání ženské házenkářské interligy se v Mostě odehraje v sobotu 5. listopadu. Domácí Černí andělé na palubovce ve sportovní hale v Mostě nastoupí proti celku Trenčína. Utkání začíná v 18.00 hodin.
Vyhrál Bukhari
V sobotu odpoledne se Dostihovým dnem společnosti JSB Match Diabolo uzavřela letošní dostihová sezóna na mosteckém hipodromu. Hlavím dostihem byl po hlavním sponzorovi pojmenovaný jedničkový handicap Cena JSB Match Diabolo a. s. na osmnáctset metrů, ve kterém svedli souboj Bukhari v sedle s žokejkou Martinou Havelkovou a Approcaillis vedený Bajuržanem Murzabajevem. Cílovou pásku nakonec o krátkou hlavu dříve protknul Bukhari, třetí délku za Approcaillisem finišoval Ideal Approach (ž. Foret).
Trojice hráčů Vervy v reprezentaci
Hned tři hráči HC Verva obléknou v reprezentační přestávce dres národního výběru. Útočník Robin Hanzl a obránce Tomáš Pavelka se podívají na Karjala Cup, když Hanzl byl v původní nominaci a Pavelku trenéři povolali dodatečně, jako náhradníka. Mladý útočník Kristian Reichel pak byl nominován na turnaj 4 zemí kategorie U20.
Souš v sobotu přivítá Rakovník
O víkendu pokračuje divizní skupina B dalším kolem. V něm se vítěz městského derby, celek Baníku Souš, představí na svém hřišti, když přivítá tým Rakovníka. Střetnutí se uskuteční v sobotu 5. listopadu od 14.00 hodin.
Horní Jiřetín změří síly s Modlany
K dalšímu domácímu utkání nastoupí jeden ze dvou našich zástupců v krajském přeboru kopané dospělých, Sokol Horní Jiřetín. Ten v minulém kole neuspěl na hřišti v Proboštově, a tak si bude chtít před svými fanoušky napravit reputaci v utkání s Modlany. To se hraje v sobotu 5. listopadu a začíná ve 14.00 hodin.
Hokejistky vysoko deklasovaly Pardubice
Domácí Pardubice vysoko porazily hokejistky HC Litvínov, které se tak udržely na čele tabulky o skóre před Kladnem. Vyhrály 10:3. Branky Litvínova: Chmelová 2, Ajchlerová 2, Šrámková 2, Procházková, Prátová, Kolářová. Jeden gól zůstal neurčen.
Do Mostu přijede pražská Slavia
K dalšímu utkání druhé nejvyšší hokejové soutěže WSM ligy přijede do Mostu pražská Slavia. Utkání začíná v tradičním čase, tedy v 17.30 hodin na ZS v Mostě.