Homerlive
http://www.homerlive.cz/velikonoce-v-mosteckem-muzeu/

Velikonoce v mosteckém muzeu




O velikonočních svátcích můžete v Oblastním muzeu a galerii v Mostě navštívit barokní pašijové chrámové kulisy, které přibližují Kristův příběh a byly vystavovány v období Velikonoc v prostorách kostelů.


Otevřeny budou i všechny další výstavy a expozice, pro děti výstava modelů z kostek LEGO® Výprava do světa pirátů, pro milovníky umění výstava Tomáše Tichého Bio digitalis.


 Otevírací doba: Veliký pátek, sobota a Velikonoční neděle od 10 do 18 hodin, Velikonoční pondělí - zavřeno.


Z nejbližších akcí vás mostecké muzeum zve na:


-       vzpomínkový podvečer k 80. výročí od vítězství nad nacismem V zajetí smrti dne 24. 4. v 17 hodin.


            Knihovnice Alena Kvapilová se s vámi podělí o příběhy bývalých vězňů koncentračních táborů nacistického Německa, kteří po roce 1945 žili na Mostecku.


-       a na vycházku s botanikem a entomologem na Jánský vrch dne 29. 4. 2024

Post date: 2025-04-20 07:45:48
Post date GMT: 2025-04-20 05:45:48