Bohemia Open 2017

0
1810

O víkendu se v Kadani odehrál mezinárodní turnaj v Kick boxu „Bohemia open 2017“.

Turnaje, který zahájila českou hymnou zpěvačka Sabina Fejsáková, se zůčastnilo 142 zápasníků ze čtyř zemí (České republiky, Polska, Německa, Rakouska) z dvaadvaceti oddílů. Na dvou zápasištích tatami a v jednom boxerském ringu se zápasilo v kalaki, pointfightingu, lightcontactu a lowkicku. Závodníci se letos registrovali do 230 startů! Na turnaji byli k vidění jedni z nejlepších závodníků České Republiky – polokontaktní i plnokontaktní Mistři ČR, vítězové Evropských a Světových Pohárů, Mistři Evropy i Světa.

Zvláštní cenu od partnera KWON pro nejúspěšnější tým na turnaji získal Kickbox Klub Reborn. Na druhém místě se umístil domácí SK Kosagym Kadaň a třetím nejúspěšnějším týmem turnaje se stal tým Kosagym Praha. Závodníci z SK Leon Most přivezli celkem 6 medailí (jednu zlatou, tři stříbrné a dvě bronzové).