Bivojové v třetím utkání play down v Praze propadli

0
1653

Za stavu 2:2 na zápasy se v úterý večer hrálo v Praze páté utkání druhého kola play down florbalové Superligy. Domácí Vinohrady od začátku šly za vítězstvím, aby se vedení v sérii vrátilo zase na jejich stranu. Pražané odskočili v první třetině na 2:0. Jenže Běhavý ještě v téže části dokázal vstřelit kontaktní branku. Na začátku druhého dějství Kašpárek dokonce z přesilovky vyrovnal na 2:2. To bylo od Litvínova ale vše, co v Praze předvedl. Domácí hráči poté ještě v průběhu druhé třetiny dokázali čtyřmi brankami utéci na 6:2, čímž de facto utkání rozhodli. V poslední třetině už se rozklížený Litvínov nezmohl na odpor a dostal další tři branky. Vinohrady tak porazily Litvínov 9:2 a ujaly se vedení 3:2 v sérii. Šestý zápas se hraje ve čtvrtek v Litvínově.

TJ Sokol Královské Vinohrady – SK Bivoj Litvínov 9:2 (2:1, 4:1, 3:0). Branky: 30., 39. a 44. Linhart, 15. a 44. Baudiisch , 13. Skřivánek, 26. Zavadil, 37. Bína, 44. Raiter, 59. Z. Stuchlík – 19. Běhavý, 23. Kašpárek. Vyloučení: 2:2 Využití: 2:1. Rozhodčí: Černý – Janoušek. Diváci: 160.

Sestava Bivoje Litvínov: Hruška – Chládek, Skuhrovec, Černý, Khek, Werner, Tichý – Hocelík, Hulič, Hertl – Kropáček, Kašpárek, Běhavý – Pecháček, Skalitz, Plomer.