Divizní derby skončilo divokou přestřelkou

0
1998

V dalším kole fotbalové divizní skupiny B viděli diváci na letním stadionu v Litvínově okresní derby, mezi domácí FK a hostujícím Baníkem Souš.

Zápas toho v první půli na poměrně těžkém terénu mnoho nenabídl, až v samotném závěru, kdy byl u brankové čáry důrazný domácí Řehák a jeho zásluhou skončil míč v soušské síti. Litvínov tak vedl 1:0. Po přestávce se však strhla přestřelka. Domácí ještě deset minut před koncem vedli 3:1, ovšem vedení ztratili a Souš srovnala skóre na konečných 3:3. Poté přišel na řadu penaltový rozstřel, v němž hosté nakonec zvítězili 7:8 a připsali si tak prémiový bod.

FK Litvínov – Baník Souš 3:4 pp (1:0 – 3:3). Branky: 52. a 63. Průša, 44. Řehák – 79. A 88. Bíro, 53. Christof. Rozhodčí: Šlapák. 100 diváků.