Litvínov podruhé v baráži padl a opět v souboji s Jihlavou

0
849

Po velice úspěšném vstup do baráže a vítězstvími doma nad s Karlovými Vary (3:1) a venku v Kladně (1:2), přišly dvě porážky. Obě od stejného soupeře. Barážovou noční můrou hráčů Vervy se tak stala jihlavská Dukla. V průběhu druhého měření sil, které se odehrálo na litvínovském ledě (v prvním v Jihlavě Verva prohrála 4:1), sice domácí Litvínov dokázal v průběhu pár minut třetí třetiny smazat gólové manko, na konci ale musel zkousnout druhou porážku s Jihlavou. Verva se udržela se na druhé pozici barážové tabulky, ale už jen o bod. „Na naší straně je zklamání. Potřebovali jsme vítězství. Jihlava lépe vstoupila do utkání, odskočila nám o dva góly. Nám se podařilo vyrovnat na 2:2, ale Jihlava nás pak potrestala z přesilové hry a má tři body,“ řekl člen současného realizačního týmu A mužstva Radim Skuhrovec.

HC Verva Litvínov – HC Dukla Jihlava 2:4 (0:2, 0:0, 2:2). Branky a nahrávky: 41. Jurčík (Lukeš, Hunkes), 43. Trávníček (Gerhát) – 7. Anděl (Žálčík), 9. Kajínek (Zeman, Čachotský), 46. Čachotský (Kajínek), 54. Seman. Rozhodčí: Hodek a Úlehla. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0. Zásahy: Petrásek 20 – Škarek 33. Diváci: 4 574. Sestava HC Verva Litvínov: Petrásek – Sørvik, Baránek, Iberer, Hunkes, Frolo, Sklenička – Černý, Mikúš, Gerhát – Lukeš, Hübl, Jánský – Trávníček, Řehoř, Matoušek – Jurčík, Válek, Hanzl. Trenéři Šlégr, Stránský, Weissmann, Skuhrovec