Týdnem golfu se společností ESO9 international a.s.

0
1490

Mostečtí golfisté mají za sebou týden, který byl nejen ve znamení příchodu meteorologického léta, ale byl především týdnem golfu se společností ESO9 international a.s.

Nejprve v úterý 29.5. podpořili manželé Polcarovi seniory partnerstvím při 2. turnaji Mostecké Seniorské Tour 2018 a následně uspořádali v sobotu 2.6. tradiční golfový turnaj ESO9 GOLF CUP.

Sobotní akce byla předpokládaným vrcholem jarní části turnajového kalendáře, což se v plné míře potvrdilo.

Teplé golfové počasí, příjemná atmosféra, dobré jídlo a nakonec zajímavé ceny zpříjemnily hráčům oba soutěžní dny.

Ve vložených sloutěžích zvítězili Lubomír Zoubek (Nearest to Pin), Martina Mannová (Longest Drive ženy) a Renné Komínek (Longest Drive muži).

Nejlepším hráčem v kategorii HCP 19,9-31,5 byl Lukáš Zika (36 STB), před Jiřím Burešem (35 STB) a Soňou Polcarovou (33 STB).

Kategorii HCP 15,3-19,8 ovládl Milan Pinta (34 STB), druhé místo obsadil Miroslav Mazán (34 STB) a třetí skončil Ngo Quang Thuan (33 STB).

V elitní katagorii HCP 0-15,2 patřilo vítězství Libuši Prachařové (74 ran), druhé pořadí Ivanu Polcarovi (75 ran) a třetí stupínek Lubomíru Zoubkovi(77 ran).

Vítězové všech kategorií postupují do Turnaje vítězů turnajů 2018, který se uskuteční 6.10.2018.