SK Leon přivezl z Mistrovství Rakouska WMAC třináct medailí

0
631

V sobotu 8. 4. v noci se vrátili závodníci z týmu SK LEON z mezinárodního mistrovství Rakouska WMAC.

Ella Brzonova 2.mistoTým závodníků v počtu šesti sportovců pod vedením dvou koučů během turnaje vybojoval celkem 13 medailí (8x 1. místo, 3x 2. místo a 2x 3. místo). „Všichni závodníci předvedli velmi dobré zápasy, stabilní výkon předvedl Matyáš Vítězslav Vítek, která nastoupil ve třech disciplínách z toho v jedné mezi dospělými, všechny tři disciplíny opanoval bez porážky a získal tři první místa,“ říká šéf trenér Petr Václavík.

Matyas_Mistr.Rakouska_8.4.2023O překvapení se podle jeho slov svými výsledky postarali dva nováčci týmu Tomáš Nezbeda a Pavel Urbánek. Oba nastoupili v disciplínách pointfighting a lightcontact, kdy Pavel Urbánek vybojoval dvě zlaté medaile a Tomáš Nezbeda dvě medaile bronzové. Celodenní maraton zápasů dal oběma trenérům docela zabrat. Trenér Vojta Brzoň po zápase řekl: „Všem závodníkům patří náš velký dík za odvedené výkony a přeji si, aby se nám i nadále dařilo“.