Most porazil Benátky a poprvé si připsal tři body

0
1255

V utkání 5. kola WSM ligy se na mosteckém ledě přestavily Benátky nad Jizerou, se kterými měli domácí po dlouhý čas problém. Nedokázali je porazit. Naštěstí komplex Benátky už je minulostí, a to HC Most potvrdil i tentokrát.

Soupeř Mosteckých šel do vedení už v 5. minutě a hubený náskok držel po většinu zápasu. Závěr utkání ale patřil domácímu Mostu. Nejdříve srovnal ve 49. minutě obránce Kamil Černý na 1:1 a minutu před závěrečnou sirénou dal definitivní podobu výsledku útočník Tomáš Rod. Most tak po sérii porážek konečně na domácím ledě naplno bodoval.

HC Most – Benátky nad Jizerou 2:1 (0:1, 0:0, 2:0). Branky a nahrávky: 49. K. Černý (J. Novák), 59. Rod – 5. Bělohorský (A. Dlouhý, Kočí). Rozhodčí: Sýkora – Barvíř, Gančarčík. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. Sestava HC Most: Pinc – Černý, J. Novák, Strejček, Hora, Kokeš, Cvrk, Šefl – Kubinčák, Divíšek, Havlíček – Rod, Alinč, Smolka – Stříbrný, Válek, Řehoř – Havelka, Trübenekr, Mráz.