Homerlive

Černá série nemá konce. Litvínov prohrál i s Jihlavou a už je poslední

Od 24. listopadu, kdy v prodloužení porazili 2:1 Vítkovice, hráči HC Verva Litvínov neznají domácí vítězství. Nezvládli ani posledních devět kol základní části a ani úterní souboj s Jihlavou, která tým po výhře 1:3 přeskočila v tabulce a tím pádem srazila na samé dno.

„Nepochopitelné... Cloumají se mnou emoce moc silné, abych neřekl něco, co bych neměl... Jdeme do tak těžkého utkání s tím, že ho chceme urvat a začít tu zlou situaci lámat, ale soupeř nás v první třetině přebruslil. To je v této situaci neakceptovatelné, tam se musí sežrat led! A jedno s druhým. Ve druhé třetině se náš výkon nezlepšil, byť jsme si v kabině něco řekli. K tomu čtyři fauly a ještě pátý ve chvíli, kdy jsme mohli mít přesilovku, oplácení. To hlava nebere a hráči si to musí uvědomit, že už to přestává být sranda. Ve třetí třetině minimálně kluci ukázali, že kondice je, větší agresivita se najednou zase zmobilizovala, ale nevedlo to nakonec k ničemu a Jihlava si zaslouženě odvezla tři body. Jak vnímám poslední místo? Těžce, to se jinak vnímat nedá. Nedaří se nám to zlomit. Čekáme na to, že by nám nové posily mohly nějakým způsobem pomoci. Pracujeme na tom velice intenzivně už dlouhou dobu, ale není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Na druhou stranu hned musím říct, že jestli ještě někdo přijde - mělo by to být do pátku kvůli pravidlu 15 zápasů - tak to ale nejsou spasitelé. Tady je dvacet kluků od začátku sezóny a ti se musí sebrat, dát dohromady, vyčistit vzduch v kabině a rvát se o to, aby ta sezóna nedopadla špatně. S našimi marody to bohužel v nejbližší době na návrat u nikoho asi nevypadá,“ řekl k průběhu utkání člen realizačního týmu Darek Stránský.

HC Verva Litvínov – Dukla Jihlava 1:3 (0:1, 1:2, 0:0). Branky a nahrávky: 37. Lukeš (Šesták, Hübl) – 6. Čachotský (Zdráhal, Zeman), 23. Anděl (Hubáček, Žálčík), 36. Zeman (Suchánek, Čachotský). Rozhodčí: Hejduk a Kika. Vyloučení: 6:3, využití: 0:1. Zásahy: Kantor 29 – Kořenář 26. Diváci: 2 847. Sestava HC Verva: Kantor – Kubát, Pavlas – Iberer, Šesták – Baránek, Pilař – Doudera - Lukeš, Hübl, Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, Jurčík – Matoušek, Kůs, Šimeček - Havelka, Havlíček, Válek. Připraven Soukup. Trenéři Šlégr, Stránský, Weissmann, Skuhrovec.
Post date: 2018-01-25 10:39:41
Post date GMT: 2018-01-25 09:39:41