Homerlive

Černým andělům vyšla odveta s Dunajskou Stredou

O tomto víkendu se mosteckým házenkářkám podařilo oplatit porážku svému dosud jedinému přemožiteli v soutěži. Pro body si Most dojel na Slovensko.

Domácí hráčky se držely celý první poločas, který byl charakterizovaný řadou neproměněných šancí a úspěšnými zákroky brankářek na obou stranách. V důsledku to vedlo vedlo k nízkému počtu nastřílených gólů. Most v úvodu prohrával 1:3 a naposledy v první půli ještě 6:7. O přestávce ale už vedl 11:8.

Po změně stran Dunajská Streda třemi zásahy v řadě srovnala stav a pak se ještě dostala do vedení 15:14. Most skóre otočil, ale houževnatý soupeř bojoval dál a výsledek utkání byl až téměř do jeho závěru na vážkách.

Sedm minut před koncem byl stav nerozhodný 20:20. Poté se ale Černým andělům přece jen podařilo odskočit a připsat si na čele tabulky další body za konečnou výhru 24:20.

O následujícím víkendu přivítá Most na své palubovce dalšího slovenského soupeře, Šaľu.

Post date: 2021-02-22 13:03:33
Post date GMT: 2021-02-22 12:03:33