Dorostenci Baníku Most NH vedou Oblastní přebor

0
1248

Dorostenci Baníku Most NH jeli podruhé během krátké doby ke dvěma utkáním do Raspenavy. Napoprvé svůj výjezd zvládli stoprocentně a také o sváteční čtvrtek, tedy 28.9.2017, zažili pouze chuť vítězství, když přesvědčivě zdolali nejprve domácí celek 23:13, po poločasu 13:9, Žatec pak porazili 22:11, po půli 11:5. Tentokráte vážili cestu do Raspenavy také borci z KNH Litívnov, které přehráli Baníkovci poměrem 28:13 (14:6). Přestože Mosťáci odehráli obě utkání bez možnosti střídání, dopadla druhá akce sezóny ještě lépe než první.

Sestava Baníku Most NH: brankář – Jakub Rybáček, obrana – Ondřej Pátek, Jáchym Pomahač, Josef Fobl, útok – Patrik Dinstpír (8 gólů Raspenavě/8 Žatci)/11 Litvínovu), David Pham (7/9/16), Dominic Raika (7/6/1), trenéři – Rostislav Pátek, Radek Müller, Zdeněk Bíma.