Držitel ZLATÉHO PUTTERU roli favorita NEPOTVRDIL

0
1736

Ještě v sobotu 3. 6. 2017 v dopoledních hodinách téměř nikdo přítomných na mosteckém golfovém hřišti nepochyboval, že slibně nakročená kariéra držitele zlatého putteru bude potvrzena i ziskem titulu v rámci MISTROVSTVÍ KLUBU V PUTTOVÁNÍ JEDNOTLIVCŮ. Forma i štěstí jsou však velice pomíjivé a tak lze již na začátku konstatovat, že se předpoklady nenaplnily.
První oficiální klubové mistrovství v puttování se uskutečnilo za golfově nepříznivého počasí, které všechny hráče svíralo nesnesitelným horkem. I přesto byly zaznamenány zajímavé výkony, které určily MISTRY KLUBU v kategoriích brutto a netto i další hráče, jejichž výkony byly pořadateli oceněny.
Osmnáct greenů a na každém dvě pozice k puttování vynesly na první místo v obou soutěžních kategoriích Jiřího Manna (82 puttů brutto, 80 puttů netto). Stejně jako v jiných soutěžích však ctíme nemožnost duplicity výher v hlavních soutěžních kategoriích a tak mistrovský titul v kategorii netto připadl druhému v pořadí Petrovi Minaříkovi (83 puttů netto).
Prvním vicemistryní klubu v kategorii brutto se stala Eva Pintová (86 puttů brutto) a druhou vicemistryní Martina Mannová (88 puttů brutto).
Titul prvního vicemistra klubu v kategorii netto získal papírově největší favorit souteže Petr Gabriš (86 puttů netto) a titul druhé vicemistryně v kategorii netto Larysa Holtsapfel (92 puttů netto).
Svou vítězku poznala i vložená soutěž „last putt“, kde na prvenství bylo potřeba skončit nejblíže u jamky v 15ti případech z 36. S náskokem tří jamek opět zvítězila Larysa Holtsapfel.
Oceněn byl také Luu Danh Huyen (121 puttů brutto), tedy hráč, který si hru na greenech nejvíce užil a do klubovny se vrátil s nejvyšším výkonem dne.
Závěrem oceňování již zbyl čas pouze na losovací soutěž z odevzdaných scorecard. Šťastná ruka losujících padla na Milana Pintu a Nguyen Bao Anha.
Mistrovský turnaj potvrdil, že i náročné mostecké golfové hřiště lze obejít s jediným golfovým míčkem.
První fotografie z vyhlášení výsledků ZDE.
Poděkování za spolupořadatelství patří MULLIGAN BARu, Daniele Matasové i největšímu favaritovi soutěže Petru Gabrišovi, který svým umístěním vyvrátil podezření, že turnaj pořádal pro své vítězství.