Homerlive

Dvanáctá porážka v řadě, tentokrát však s bodem

Verva opět prohrála. Na svém kontě tak má už dvanáct porážek v řadě. Tentokrát však ale s drobnou prémií, a to ziskem bodu, za prohru v prodloužení. Jejím soupeřem byl v úterý celek Zlína.

Domácí Litvínov v utkání dvakrát srovnal. Na 3:3 osm vteřin před koncem řádné hrací doby a vynutil si tak prodloužení. V něm o výhře zlínských Beranů rozhodl Ondráček.

„První třetina nebyla z našeho pohledu vůbec špatná, přestože jsme prohrávali 1:0. Očekávali jsme, že do druhé třetiny půjdeme s větším tlakem, bohužel jsme se nechali vyloučit a inkasovali jsme ve třech. Bylo vidět, že to hráči nechtějí vzdát a nevzdali, srovnali jsme výsledek na 2:2. Pak jsme dostali gól z otočky, ale bojovali jsme až do posledních vteřin a povedlo se nám vyrovnat. Prodloužení už je vabank, komu se to povede víc zkombinovat, přehrát. Bohužel jsme to nebyli a prohráli jsme. Co přišly poslední posily se mužstvo postupně zvedá, i jeho sebevědomí. Zápas už vypadal jinak než ty předchozí,“ komentoval průběh zápasu trenér Jiří Šlégr.

HC Verva Litvínov – HC Aukro Berani Zlín 3:4 (0:1, 2:1, 1:1 – 0:1). Branky a nahrávky: 36. Hanzl (Mikúš, Růžička), 38. Gerhát (Jurčík), 60. Hübl (Mikúš, Lukeš) – 15. Fryšara (Illo), 32. Ferenc (Bukarts, Freibergs), 47. Šťastný (Nosek, Honejsek), 64. Ondráček (Kubiš). Rozhodčí: Hejduk a Kika. Vyloučení: 2:4, navíc Baránek 2+10 min. za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:1. Zásahy: Kantor 27 – Kašík 28. Diváci: 2 245.

Sestava HC Verva Litvínov: Kantor – Šesták, Iberer – Kubát, Gula – Baránek, Čutta – Doudera – Lukeš, Hübl, Jánský – Růžička, Mikúš, Hanzl – Trávníček (C), Gerhát, Jurčík – Matoušek, Válek, Havelka. Připraven Soukup. Trenéři Šlégr, Stránský, Weissmann, Skuhrovec.
Post date: 2018-02-01 10:37:01
Post date GMT: 2018-02-01 09:37:01