Gambleři ukázali, že to v sobě pořád mají

0
1305

Slunečná druhá květnová neděle byla kulisou osmého kola DRFG Mostecké ligy. To nabídlo tradičně pět zápasů, přičemž hned v tom prvním se proti sobě postavily skutečné pojmy malého fotbalu České republiky, a to týmy Gamblers Most a Jablíčka Chomutov.

Gamblers utkání kontrolovali od počátku do konce a jednoho z aspirantů na mostecký trůn ze hřiště vyprovodili skórem 10:1 po poločase 4:0. Čtyřmi body se pod výhru zelenočerných podepsal jejich nový hráč, teprve sedmnáctiletý Náhlovský (1+3).

I druhé utkání dne slibovalo velmi kvalitní divácký zážitek. Vedoucímu Atlético Most se postavila Hospoda ULITA, kosící v posledních zápasech jednoho favorita za druhým. Atlético však odmítlo jakékoliv překvapení na svůj úkor a zápas pro sebe získalo jasně 7:1.

Následoval střet týmů pohybujících se ve spodních patrech tabulky. FC Levels se postavil týmu proOFFICE. Ten sice prohrával, ale dokázal se vzchopit a nakonec slavil vítězství 4:2.

Čtvrté utkání proti sobě postavilo mužstva GMS Most a Inseminátors FC. Z tohoto střetnutí nakonec jako vítězi vyšli Inseminátors a to v poměru 6:4.

Kolo uzavřel zápas mezi Kosmosem a FC Katalánci SWAG. Ten pro sebe Katalánci získali v poměru 6:2 po půli 4:0.

V čele ligového pelotonu je po osmi odehraných kolech tým Atlético Most o tři body před Jablíčky Chomutov a pět před FC Katalánci SWAG. Kanadské bodování momentálně ovládá bratrská dvojice s příjmením Koudelka z týmu Atlético Most. Vede mladší Matěj (13+16) před starším Adamem (11+14). Nejlepším střelcem ligy je k polovině května Petr Bohata (17 zásahů) z GMS Most.