Homerlive

Golf o pohár primátora

Letošní, třetí ročník golfového turnaje O POHÁR MĚSTA MOSTU se uskutečnil na mosteckém golfovém hřišti v sobotu 20. 8. pod záštitou mosteckého primátora Jana Paparegy.

Nejúspěšnějšími hráči se v kategorii HCP 0-18 stali Radek Gutwald (37 STB), Eduard Malina (37 STB) a Irena Kalinová (36 STB). V kategorii hráčů a hráček s HCP 18,1-36+ zvítězil Marek Hrvol (51 STB), před druhým Janem Čepelákem (42 STB) a třetí Janou Chotovou (36 STB).

Absolutně nejlepší výsledky dne zaznamenali Zdeněk Pobuda v kategorii brutto (77 ran) a Marek Hrvol v kategorii netto (51 STB).

Vítězství ve vložených soutěží získali Zdeněk Pobuda (Longest Drive muži), Irena Kalinová (Longest Drive ženy) a František Jirásek (Nearest to Pin).

Absolutním vítězem turnaje a držitelem putovní trofeje se stal výkonem 42 STB Jan Čepelák. Všichni vítězové převzali z rukou náměstka primátora města Mostu skleněné trofeje a upomínkové předměty.

Turnaj byl dvanáctým podnikem Mostecké Gold Tour 2016. Vítězové hlavních kategorií se kvalifikovali do Turnaje vítězů turnajů, který se uskuteční 1. 10.2016.