Homerlive

GUTRA GOLF CUP

Po roční přestávce se na mostecké golfové hřiště vrátil turnaj GUTRA GOLF CUP, který pro své obchodní partnery připravila společnost GUTRA s.r.o. Nejedná se jen o sportovní akci, ale o událost, která do Mostu přitahuje řadu návštěvníků, z nichž někteří byli na Mostecku poprvé a podle jejich slov se budou rádi vracet.

Pořadatel turnaje opět kladl velký důraz na splečenskou část akce i zajištění neopakovatelné atmosféry a hráči prokázali, že i prestižní soutěžení o zajímavé a hodnotné ceny může být vyváženým mixem mezi snahou zvítězit a záimu pobavit se golfem či se setkat s přáteli.

Soutěžící se v turnaji, jehož dotace dosahovala téměř 100 tis. Kč, utkali ve dvou soutěžních kategorií. Vítězem elitní kategorie hráček a hráčů s HCP 0-18,7 se stal Martin Routner (70 ran, 39 STB), před druhým Petrem Dvořákem (70 ran, 38 STB) a třetím Jakubem Kůrkou (71 ran, 37 STB). Kategorii hráček a hráčů s HCP 18,8-37+ ovládl Václav Janout (39 STB), druhé místo obsadil Petr Drož (37 STB) a bronzovou příčku vybojoval Jaroslav Ittner (36 STB).

V dovednostních soutěžích vybojovala první pozici v Longest Drive ženy Jaroslava Kožnarová, v soutěži Nearest to Pin na jamce č. 2 Larysa Holtsapfelna jamce č. 7 opět Jaroslava Kožnarová. Ve stejných soutěžích, avšak v kategorii mužů se vítězství stalo kořistí Petra Dvořáka, Lubomíra Zoubka a Jiřího Haranta. Dosažené výsledky a zlepšení osobních hendikepů svědčí vysoké herní úrovni aktérů soutěže i dobré připravenosti hřiště na významnou akci.

Post date: 2016-09-22 10:08:21
Post date GMT: 2016-09-22 08:08:21