Homerlive

Historicky první divizní městské derby ovládla Souš

Při parádní divácké kulise skoro pěti stovek fanoušků, kterou v závěru první půle narušila pouze skupinka zakuklenců z Ultras bývalého Baníku Most, se na hřišti v Čepirozích odehrálo historicky vůbec první městské divizní derby.

Domácí Mostecký fotbalový klub v něm hostil Baník Souš. Zápas se nakonec odehrál bez jediné karty. Opanovali jej hosté, kteří jasně zvítězili 5:0, po poločasu 3:0. Hrdinou v týmu Souše byl Vít Popelka, který vstřelil dvě branky. Další přidali kapitán Štípek, Prokop a Nobst. Více než smolně atraktivní duel dopadl pro zkušeného zadáka MFK Rostislava Brouma, který si v druhém poločasu poranil záda a opustil hřiště na nosítkách. Z Čepiroh jej pak odvezla sanitka.

MFK – Baník Souš 0:5 (0:3). Branky: Popelka 2. Nobst, Prokop, Štípek. Rozhodčí: Haleš.
Post date: 2016-11-03 13:59:09
Post date GMT: 2016-11-03 12:59:09