Hráči SKST Baník Most vybojovali tři medaile

0
5831

Krajské přebory pořádané domácím klubem stolního tenisu SKST Baník Most ve sportovní hale v Mostě přinesly pořádajícímu klubu tři cenné kovy.

Nejlépe si vedl Josef Lukaščuk, který si vybojoval 3. místo v jednotlivcích z celkových 32 nejlepších nominovaných hráčů kraje. Vybojoval tak postup a možnost účasti na mistrovství České republiky mužů a žen, které se bude konat 18. – 20. března v Jablonci nad Nisou.

Ještě lépe si vedl se svým spoluhráčem Dominikem Matuškou ve čtyřhře, kde se probojovali až do finále. Zde ale narazili na velmi těžkého soupeře v podobě dvojice Jakub Seibert – Pavel Zajíček. Této zkušené dvojici pak podlehli 0:3. Třetím úspěchem je 3. místo Heleny Houdkové v soutěži žen.

Umístění ostatních zástupců SKST Baník Most: ze základních skupin nepostoupil Pavel Srp, Luboš Klouček, Vondráček Filip, Macháček Jiří, Ladislav Bencs a Tomáš Žielinský. Dominik Matuška postoupil jako druhý z tabulky a v prvním kole finálové soutěže vypadl.