Homerlive

Jarní část sezony zakončili stolní hokejisté doma

Jarní část sezony regionálních soutěží zakončili stolní hokejisté v domácím prostředí. Nejlépe z nich byl obsazen Pohár 15. ZŠ Most, při němž se představilo na pět desítek účastníků. Celkovým vítězem se stal Milan Dunka ze ZŠ Janov, hned za ním skončila vítězka kategorie žen a dívek Valentina Grimmová, reprezentující oddíl Real Draci 18. ZŠ Most. Turnaj v billiard-hockeyi šprtci byl také součástí Sportovního dne Gymnázia Most. Vítězství si odnesl favorizovaný Ondřej Černý (BHC StarColor Most B). Radost pořádající škole udělal Martin Potůček, celkově druhý, a Michaela Stehlíková, která byla nejlepší v hodnocení žen.

Nekompletní šesté kolo 3. ligy družstev billiard-hockeye šprtce proběhlo na 18. ZŠ Most. Domácímu oddílu Real Draci 18. ZŠ Most se ale příliš nedařilo. Vedoucí příčku si naopak upevnil tým BHC 4. ZŠ Most.

Kromě šprtce se po delší době hrálo o body také v disciplínách air-hockey a táhlový hokej Chemoplast. Zatímco při Chemoplastu obsadili stupně vítězů favorité v čele s Lukášem Doležalem (Black Sharks Most), při air-hockeyi vyhrál překvapivě Jakub Novotný. Obě soutěže hostilo mostecké Středisko volného času.
Post date: 2016-06-30 09:15:39
Post date GMT: 2016-06-30 07:15:39