Homerlive

Litvínov nezvládl ani druhý vzájemný duel s Chomutovem

Litvínov neuspěl ani v druhé přípravném utkání proti Chomutovu, kterým oba extraligové celky vyplnily olympijskou přestávku.

Sedm minut před koncem snížil Válek na 2:3 a vypadalo to na zajímavý závěr. Závěr ale i díky gólu Chlouby zvládli lépe domácí a vyhráli tak i svůj druhý vzájemný duel.

Piráti Chomutov – HC Verva Litvínov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1). Branky a nahrávky: 6. Skokan (Szathmáry, Koblasa), 14. Růžička (Flemming), 40. Skokan (Chalupa, Smejkal), 58. Chlouba (Lauko, Grman) – 36. Černý (Doudera), 53. Válek . Rozhodčí: Petružálek a Zubzanda. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Oslabení: 0:0. Zásahy: Dvořák 36 - Kantor 26. Diváci: 684.

Sestava HC Verva Litvínov: Kantor – Kubát, Gula, Baránek, Čutta, Iberer, Doudera, Šesták, Sklenička – M. Růžička, Mikúš, Hanzl - Černý, Hübl, Gerhát – Jurčík, Řehoř, Jánský – Matoušek, Válek, Vandas. Připraven Petrásek. Trenéři Šlégr, Stránský, Weissmann, Skuhrovec.
Post date: 2018-03-01 09:24:24
Post date GMT: 2018-03-01 08:24:24