MFK doma prohrál nešťastným vlastencem

0
1253

V druhém jarním kole krajského přeboru v kopané dospělých podlehl domácí Mostecký fotbalový klub hostujícímu Vilémovu 1:2, když o výhře hostí rozhodl nešťastný vlastní gól Zdeňka Macháčka pět minut před závěrečným hvizdem.

Do vedení šel po bezbrankovém poločase v 55. minutě Most, poté, co se prosadil Lácha. Hosté srovnali v 68. minutě brankou Vavrouška. O tom, že body nezůstanou doma rozhodla 85. minuta, kdy si vlastence vstřelil Zd. Macháček.

MFK – Vilémov 1:2 (0:0). Branky: 55. Lácha – 68. Vavroušek, 85. Zd. Macháček (vlastní). Rozhodčí: Prágl. ŽK 1:2. Sestava MFK: Starczewski – Mirga, Zd. Macháček, Pyskatý (36. Lácha), Denis Valenta (46. Dominik Valenta), Rubeš, Šedivý, Záruba, Vait, Kučera, M. Macháček. Trenér: Josef Tancoš.