Most doma ztratil slibně rozehraný zápas

0
2416

Zápas dvou rozdílných poločasů, tak takto přesně lze zhodnotit zápas 8. kola DRFG Superligy malé kopané, v kterém domácí Most hostil celek Brna.

Domácí byli před utkáním aktuálně třetím celkem tabulky, Brnu patřilo druhé místo. V dramatickém a zajímavém utkání nakonec slavili úspěch hosté, kteří si ze severu Čech odvezli těsné vítězství 4:5, když Mostečtí ještě v poločase vedli o dva góly 3:1. Brno se tak vítězstvím, díky tomu že Praha prohrála, rázem vyhouplo do čela tabulky. Most se propadl na pátou příčku.

„Zápas se mi hodnotí velmi těžce. Vracím se právě z kabiny a kluci jsou hodně zklamaní. Zápas odmakali. Bylo to utkání dvou odlišných poločasů. V první půlce jsme jasně dominovali a v kabině jsme si řekli, že v naší hře budeme i nadále pokračovat. Jenže to se nám v druhém poločase dařilo asi jen prvních 5 minut. Pak jsme úplně vypadli z tempa. Snažil jsem se kluky ve formacích proházet a na vývoj zápasu nějak reagovat. Přišlo mi, že nám navíc začala dělat velké problémy i agresivní hra Brna. Jsme samozřejmě smutní a zklamaní, ale jdeme dál a už v dalším zápase se pokusíme tuto prohru odčinit. Chtěl bych klukům poděkovat a dík patří v neposlední řadě také našim fanouškům, kteří i přes nepřízeň počasí přišli kluky podpořit,“ řekl po utkání trenér domácího Mostu Vojtěch Benda.

Most – Brno 4:5 (3:1). Branky: 1. Polák, 13. Hora, 19. Chábera, 33. Hruštinec – 28. Pospiš, 32. Zezula, 46. Kršák, 49. Selinger, 56. Levčík. Rozhodčí: Kubečka – Kohout. ŽK: Kasal, Polák, Koudelka – Kunický.

Sestava Mostu: Ondřej Bíro – Zdeněk Kopas, Jakub Chábera, Václav Šlégr, Dominik Nobst, Jakub Hruštinec, Daniel Kasal, Matěj Koudelka, Jakub Polák, Jakub Hora, Zdeněk Macháček.

Sestava Brna: Dominik Kunický (Zdeněk Sára) – Tadeáš Zezula, Jakub Dobšíček, Michael Kršák, Patrik Levčík, Stanislav Lerch, Jakub Šenk, Čeněk Cenek, Bohumír Doubravský, Tomáš Selinger, Tomáš Pospiš.