Homerlive

Mostecký fotbalový klub má sérii vítězství

Fotbalisté Mosteckého fotbalového klubu po pádu do krajského přeboru v soutěži zatím válí. Mají za sebou čtyři utkání, která dokázali přetavit ve čtyři vítězství. Naposledy se jim to povedlo doma, v souboji s Tatranem Kadaň, který porazili 2:1. Branky vítězů stříleli Valenta a Stožický z penalty. Hosté dohrávali druhý poločas o deseti, když byl po přestávkovém extempore vyloučen jejich brankář Turánek. A jak šla šňůra čtyř vítězství v řadě?

Mostečtí vyhráli úvodní utkání v Jílové 6:0 (3:0). Branky stříleli: Valenta 2, Zd. Weickert 2, Kastl a Šoupa. V druhém kole vyhráli ve Vilémově 1:4 (1:1). Branky zařídili Tancoš, Bíro, Valenta a Stožický z penalty. Třetí utkání nové sezony MFK opět sehrál na domácím hřišti a porazil Litoměřicko B 4:1 (2:0). Branky vítězů vstřelili Lácha 3 a Stožický.

K utkání 5. kola krajského přeboru zajíždí MFK do nedaleké Bíliny.
Post date: 2017-09-07 08:24:29
Post date GMT: 2017-09-07 07:24:29