Mosteckým hokejistům se nedaří

0
1584

Hokejisté prvoligového HC Most na tom nejsou zrovna nejlépe. V posledních pěti kolech ani jednou nevyhráli a dokázali vydolovat pouze bod. Doma se jim nepovedlo přehrát Třebíč.

V domácím vystoupení podlehli v prodloužení Třebíči 1:2, když v první třetině hráli velice solidně. Kombinovali a jejich hra přinesla vedení 1:0. Jenže pak přišlo vyrovnání a v prodloužení sprcha v podobě gólu a porážky.

Na ledě Kališníků v Litoměřicích pak v pondělním střetnutí podlehli 3:1, když jedinou braku Mostu zaznamenal obránce Černý.

Stadion Litoměřice – HC Most 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Branky a nahrávky: 7. Ondráček (Hanták), 28. Pilař (Procházka, Dvořák), 60. Švagrovský (Hanták, Smetana) – 35. K. Černý (Divíšek, Rulík). Sestava HC Most: J. Hübl – Charousek, Šefl, K. Černý, Rulík, Hora, Bednárik, Březák – Kubinčák, Smolka, Stříbrný – Rod, Divíšek, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr, M. Havelka.