Mostečtí dokonale zaskočili Slavii a vezou si tři cenné body

0
1310

V dalším kole WSM ligy se tým hokejistů HC Most představil na ledě pražské Slavie. Domácí byli v utkání favoritem, nicméně Mostečtí je dokonale zaskočili a po zásluze si odvezli tři cenné body.

Most přitom nezačal vůbec dobře, když po téměř bezbrankové první třetině v jejím samotném závěru inkasoval. Jenže ze strany domácích Slávistů to bylo vlastně vše. Pak už stříleli góly pouze hosté. Nejdříve vyrovnal zkušený Alinč, aby ve 35. minutě otočil skóre ve prospěch Mostu Válek. V posledním dějství přidali přesné trefy Šimeček a Rod a vítězství Mostu za tři body bylo na světě.

Slavia Praha – HC Most 1:4 (1:0, 0:2, 0:2). Branky a nahrávky:20. Kverka (M. Drtina) – 24. Alinč (Rod, Kokeš), 35. Válek (Řehoř), 50. J. Šimeček (Mráz), 58. Rod . Rozhodčí:Tomáš Luczków, Jan Čížek,David Potůček. Vyloučení:2:5. Využití:1:2. Sestava HC Most: J. Hübl – Rulík, J. Novák, Kokeš, Hora, Strejček, K. Černý – Rod, Alinč, Smolka – Kubinčák, Válek, Řehoř – Mráz, J. Šimeček, Stříbrný – Mical, Slavíček, Trübenekr.