Mostečtí Lvi se vrátili na vítěznou vlnu, ve středu vyzvou Řisuty

0
539

V jediném utkání letošní druhé ligy dosud nebodovali Mostečtí Lvi. Po porážce v Táboře se v sobotu už zase vrátili na vítěznou vlnu, přemohli doma Vrchlabí 4:1 a v patnáctičlenné tabulce skupiny Západ jim patří čtvrté místo.

Do vedení v soutěži už se dostal právě Tábor, který až v sobotu ztratil první bod s Kralupy. Druhá jen o skóre je Příbram. Čtvrtý Most ztrácí na třetí Letňany, které mají odehraný o zápas víc, dva body.
Před třemi stovkami diváků se Most v sobotu odpoledne ujal vedení zásluhou Jindry už ve 109. vteřině zápasu. Byl to jediný gól v prvních padesáti minutách, hosté tedy stále živili naději na bodový zisk.

Teprve v 51. a 52. minutě navýšili v rozmezí 24 vteřin domácí náskok Havlík a znovu mladý Jindra. Hosté vykřesali naději snížením na 3:1, poslední slovo měl ale při jejich hře bez brankáře Pavel Písařík.

Už ve středu 18. října se opět hraje v mostecké Sutor aréně, přijede celek HC Řisuty (18).