Souš hrající v jedenácti v přípravě nestačila na Ostrov

0
1081

V sobotu sehrálo divizní fotbalové mužstvo Baníku Souš další přípravné utkání na svém hřišti s vedoucím celkem tabulky přeboru Karlovarského kraje FK Ostrov nad Ohří.

V utkání lepším herním dojmem působili překvapivě hosté, kteří také v prvním poločase vedli 2:0, a to ještě neproměnili pokutový kop, který bravurně nadvakrát zlikvidoval domácí brankář Tomáš Bohata.

Domácí celek se v utkání potýkal s nedostatkem hráčů, když jich na hru bylo jen 11 a na střídání byl připraven Kovář ze staré gardy Souše a také domácí trenér Johana, který v závěru musel zhruba asi 15 minut hrát, protože došlo ke zranění soušského Vávry. Nedostatek hráčů je zapříčiněn zraněním, nemocemi a pracovními povinnostmi.

„Utkání jsme odehráli pouze v jedenácti, ale oproti zápasu s Brozany nám chyběla rychlost, nasazení, a větší vůle po vítězství. Hosté zaslouženě vyhráli a nám nic jiného nezbývá než se dál připravovat na blížící se mistrovská utkání. Doufám, že chybějící hráči se brzy uzdraví a budou moci naplno trénovat,“ řekl k průběhu duelu kouč Souše Petr Johana.

FK Baník Souš – FK Ostrov 2:4 (0:2). Branky Souše : Chábera, Petr Bohata. Sestava Souše: T. Bohata – Prokop, P. Bohata, Christof, Chábera – M. Hlaváček, Nobst – Kadlec, Vávra, Ducháček – Karlovec. Střídali: Johana (75. za Vávru), připraven Kovář.