Homerlive

Souš je v domácím prostředí k neporažení

Další domácí utkání sehráli hráči divizního Baníku Souše s celkem Rakovníka, který je stále ohrožen sestupem. Za slunečného počasí viděli diváci celkem kvalitní utkání. Domácí tvrdili hru od samotného začátku. Byli více na míči, lépe kombinovali.

Jejich herní převahu vyjádřil ve 24. minutě Štípek, kterého z levé strany přesným centrem našel Bíro a soušský kanonýr hlavou skóroval. Za stavu 1:0 se šlo k přestávce do kabin.

Domácí měli do druhého poločasu lepší nástup, protože už ve 48. minutě pronikal v pokutovém území Matyáš, kterého rakovnický hráč zastavil jen za cenu faulu. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou bezpečně proměnil Zápotocký ve druhý gól Souše.

Hosté však nesložili zbraně a čtvrt hodiny před koncem snížili na konečných 2:1. Deset minut před koncem přišel hostující Rakovník o jednoho ze svých hráčů, který se musel předčasně poroučet do sprch a dohrával tak pouze o deseti. Souš si vítězství pohlídala.

Baník Souš – Rako Rakovník 2:1 (1:0). Branky: 24. Štípek, 49. Zápotocký (pen.) - 74. Mařík. Rozhodčí: Nehasil, ŽK 4:3, ČK 0:1. 130 diváků.
Post date: 2016-05-05 10:46:56
Post date GMT: 2016-05-05 08:46:56