Homerlive

Souš těsně prohrála, MFK utržil debakl na Kladně

O víkendu pokračovala fotbalová divize. Oba naši zástupci hráli na hřištích svých soupeřů. An jednomu se nepodařilo bodovat.

Souš zajížděla do Brozan, ke nakonec s domácím Sokole těsně 2:1 prohrála, když jediný její úspěch zařídil ve 45. Minutě Štípek.

„Zápasy s Brozany jsou vždy velmi vyrovnané a těžké. Toto utkání bylo spíše remízové, padly v něm tři krásné branky ,bohužel dvě do naší sítě. K rozhodují střele z 27 metrů přímo do šibenice jsme v 86. minutě přispěli my špatným odkopem z pokutového území. Za úmorného vedra na perfektně připraveném pažitu se týmy snažily neudělat chybu a naopak proměnit každou i malou šanci. Naše útočná fáze nemá zatím kvalitu co do proměňování šancí, proto jedna vstřelená branka je málo na body. Máme za sebou tři těžká úvodní kola. Teď se budeme snažit bodovat zápas od zápasu, hrát s větší zodpovědností a větší touhou po zisku bodů,“ zhodnotil průběh utkání soušský kouč Pavel Koutenský.

Náš druhý zástupce, Mostecký fotbalový klub obdržel od domácího Kladna, které je mimochodem favorite soutěže, pořádný výprask. MFK odjel s porážkou 7:1, když jedinou trefu Mostu zajistil dvě minuty před koncem Kastl.

Sokol Brozany – Baník Souš 2:1 (1:1). Branky : 44.. Hajro , 86. Marič – 45. Štípek. Sestava Souše: Unger - Prokop, Johana, Bohata, Popelka – Junek (75. Zápotocký), Christof – Hynek (87.Matyáš), Nobst, Hlaváček – Štípek (85.Wagner).

SK Kladno – Mostecký fotbalový klub 7:1 (4:0). Branky: 13. Tóth, 25. Tóth, 34. Bořík, 38. J. Procházka, 48. T. Procházka (z pen.), 58. Bořík, 90. Růžička - 88. Kastl. Sestava Mostu: Pompa – Broum, Macháček, Plos (46. Boušek), Černý, Schoř (76. Kastl), Zd. Weickert, A. Weickert, Záruba, Dolejší (74. Rubeš), Urban.
Post date: 2016-09-01 12:10:31
Post date GMT: 2016-09-01 10:10:31