Homerlive

Stolní hokejisté uspěli na Slovensku

Krátce po Russia Open se stolní hokejisté představili na dalším mezinárodním turnaji. Z úspěšné výpravy do Ruska cestovala do slovenské Senice dvojice Michal Justra a Jakub Hasil. Tu pro billiard-hockeyovou část Senica Cupu doplnila Pavla Mišíková.

Turnaj byl do soutěžních seriálů zařazen jako nižší kategorie a tak ve většině zápasů převládala útočná a taktikou nepříliš svázaná hra.

Z mostecké trojice to nejlépe vyhovovalo Jakubu Hasilovi, který obsadil třetí příčku. Michal Justra skončil jedenáctý. Pavla Mišíková vybojovala pohár pro vítězku kategorie žen a celkově skončila sedmnáctá. Zvítězil Miroslav Škorpík z BHC Dragons Modřice.

Početnější zastoupení měli mostečtí tentokrát v turnaji táhlového hokeje Chemoplast. Vítězství vybojoval Lukáš Doležal (Black Sharks Most) následován svým oddílovým spoluhráčem Janem Kusým. Kategorii žen vyhrála Kateřina Doležalová (Lejdýs Most). Jestliže v soutěži jednotlivců si vítězství odneslo dravé mládí mosteckých juniorů, v druhém ročníku Poháru WTHA družstev slavila úspěch zkušenost, a ta byla na straně slovenského výběru hrajícího pod názvem Marius Pedersen. Black Sharks Most obsadili druhou příčku.

Výsledky turnajů v Senici:

Senica Cup - billiard-hockey šprtec – WTHA Tour Challenger & Český pohár Expres: 1. Miroslav Škorpík, 2. Jaroslav Frankl Jun. (oba BHC Dragons Modřice), 3. Jakub Hasil (BHC StarColor Most B),11. Michal Justra (BHC StarColor Most), 17. Pavla Mišíková (BHC StarColor Most B). Senica Cup - táhlový hokej Chemoplast – WTHA Tour Challenger & Český pohár B: 1. Lukáš Doležal, 2. Jan Kusý (oba Black Sharks Most), 3. Branislav Skoček (Bratislava), 6. Kateřina Doležalová (Lejdýs Most), 11. Jakub Hasil (Černí Zlobři), 16. Hana Kusá (Lejdýs Most), 17. Petr Kusý jun. (Black Sharks Most), 18. Pavla Mišíková (Real Draci 18.ZŠ Most). Pohár WTHA – táhlový hokej Chemoplast – družstva: 1. Marius Pedersen (Slovensko), 2. Black Sharks Most, 3. Gunners Břeclav.
Post date: 2016-05-19 14:31:17
Post date GMT: 2016-05-19 12:31:17