TANEČNÍ STUDIO KAMILY HLAVÁČIKOVÉ PŘIVEZLO Z OTEVŘENÉHO MISTROVSTVÍ ČR DVA KRÁSNÉ TITULY VICEMISTR ČR A ll. VICEMISTR ČR.
Po roční pauze se konala první velká živá taneční soutěž a rovnou dva v jednom a to otevřené mistrovství ČR v Latino tancích a pohárová soutěž v Carribean tancích pod názvem Prague Dance Festival For All , organizátor soutěže Czech Pro-Am Dance Union a Svaz učitelů tance.
Tanečnice o víkendu reprezentovaly v pražské Lucerně nejen Taneční studio, ale také Statutární město Most a Ústecký kra.
TITUL VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY vybojovala tato děvčata
– Družstvo A → M. Holčáková, A. Ptáčková, D. Voláková (kat. mládež) – Carribean & Latino
MEDAILOVÁ UMÍSTĚNÍ 2.místo
– Duo → L. Ondráčková & E. Matějovicová (kat. junior) – Samba
– Sólistka A. Ptáčková (kat. junior 2) – Cha Cha, Rumba
TITUL II. VÍCEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY
– Družstvo B → D. Zemková, A. Hlaváčiková, E. Černá (kat. mládež) – Carribean & Latino
– Duo → V. Karafová & T. Vítová (kat. děti) – Rumba
– Sólistka A. Ptáčková (kat. junior 2) – Samba
– Sólistka M. Holčáková (kat. junior 2) – Cha Cha
– Sólo V. Karafová (kat. děti)
5. místo – Samba
– Sólo E. Uxová (kat. junior 1)
5. místo – Samba
5. místo – Jive
– Sólo E. Krosnařová (kat. junior 1)
6. místo – Jive
– Sólo M. Holčáková (kat. junior 2)
5. místo – Rumba
6. místo – Jive
– Sólo A. Ptáčková (kat. junior 2)
4. místo – Jive
– Sólo E. Černá (kat. mládež)
6. místo – Samba
5. místo – Cha Cha
– Sólo D. Zemková (kat. mládež)
4. místo – Cha Cha
5. místo – Rumba
– Duo V. Karafová & T. Vítová (kat. děti)
4. místo – Samba
4. místo – Cha Cha
5. místo – Jive
Ve stejný den jako Mistrovství České republiky v Latino dance se konala pohárová soutěž v Carribean dance. Ani tady děvčata nezahálela a většina z nich zvládla obě soutěže opravdu krásně a to jak v sólové reprezentaci, tak i v duetech. Celkem tak studio přivezlo z pohárové soutěže 19 medailí – 4x , 8x a 7x
KATEGORIE DĚTI
– Sólistka Buřtová Michaela
7. místo – Salsa
7. místo – Bachata
– Sólistka Divkovič Dara
2. místo – Salsa
2. místo – Bachata
3. místo – Merengue
– Duo Karafová Vendula & Vítová Tereza
3. místo – Bachata
- 3. místo – Merengue
KATEGORIE JUNIOŘI 1
– Sólistka Uxová Eliška
3. místo – salsa
2. místo – bachata
2. místo – merengue
– Sólistka Krosnařová Ella
4. místo – salsa
3. místo – bachata
- 6. místo – merengue
KATEGORIE JUNIOŘI 2
– Sólistka Ptáčková Anna
2. místo – Salsa
2. místo – Bachata
1. místo – Merengue
– Sólistka Uxová Eliška
8. místo – Salsa
- 6. místo – Bachata
KATEGORIE MLÁDEŽ
– Sólistka Zemková Daniela
1. místo – Salsa
3. místo – Bachata
2. místo – Merengue
– Sólistka Černá Eliška
5. místo – Bachata
- 5. místo – Merengue
KATEGORIE JUNIOŘI 1+2
– Duo Holčáková Mia & Ptáčková Anna
1. místo – Salsa
1. místo – Bachata
2. místo – Merengue
– Duo Richterová Adéla & Krosnařová Ella
3. místo – Salsa
4. místo – Bachata