Homerlive

Třetí ročník memoriálu Václava Žaloudka vyhrál opět Baník Most

Vítězem v pořadí již třetího ročníku fotbalového memoriálu Václava Žaloudka, který se hrál v sobotu na letním stadionu v Litvínově jako turnaj fotbalistů dříve narozených, se stal tým staré gardy Baníku Most. Ve finále Mostečtí porazili Inter Čechie Litvínov 5:2. V utkání o třetí místo pak byl úspěšnější FK Teplice, který porazil FK Litvínov A 3:2 po penaltovém rozstřelu.

V turnaji startovalo celkem osm týmů. Nejdříve se hrálo ve dvou základních skupinách a pak o konečné umístění. Nejstarším hráčem turnaje byl František Valta. Konečné pořadí turnaje: 1. Baník Most, 2. Inter Čechie Litvínov, 3. FK Teplice, 4. FK Litvínov A, 5. TJ Kopisty, 6. SFK Meziboří, 7. FK Litvínov B, 8. Zámecká Litvínov.
Post date: 2016-06-23 11:04:59
Post date GMT: 2016-06-23 09:04:59