Homerlive

Týdnem golfu se společností ESO9 international a.s.

Mostečtí golfisté mají za sebou týden, který byl nejen ve znamení příchodu meteorologického léta, ale byl především týdnem golfu se společností ESO9 international a.s.

Nejprve v úterý 29.5. podpořili manželé Polcarovi seniory partnerstvím při 2. turnaji Mostecké Seniorské Tour 2018 a následně uspořádali v sobotu 2.6. tradiční golfový turnaj ESO9 GOLF CUP.

Sobotní akce byla předpokládaným vrcholem jarní části turnajového kalendáře, což se v plné míře potvrdilo.

Teplé golfové počasí, příjemná atmosféra, dobré jídlo a nakonec zajímavé ceny zpříjemnily hráčům oba soutěžní dny.

Ve vložených sloutěžích zvítězili Lubomír Zoubek (Nearest to Pin), Martina Mannová (Longest Drive ženy) a Renné Komínek (Longest Drive muži).

Nejlepším hráčem v kategorii HCP 19,9-31,5 byl Lukáš Zika (36 STB), před Jiřím Burešem (35 STB) a Soňou Polcarovou (33 STB).

Kategorii HCP 15,3-19,8 ovládl Milan Pinta (34 STB), druhé místo obsadil Miroslav Mazán (34 STB) a třetí skončil Ngo Quang Thuan (33 STB).

V elitní katagorii HCP 0-15,2 patřilo vítězství Libuši Prachařové (74 ran), druhé pořadí Ivanu Polcarovi (75 ran) a třetí stupínek Lubomíru Zoubkovi(77 ran).

Vítězové všech kategorií postupují do Turnaje vítězů turnajů 2018, který se uskuteční 6.10.2018.

Post date: 2018-06-03 18:47:37
Post date GMT: 2018-06-03 16:47:37