Ústečtí mladší žáci byli nad síly Mosteckého FK

0
1445

V prvním přípravném utkání roku 2018 zajížděli mladší žáci Mosteckého fotbalového klubu kategorie U13 do Ústí nad Labem, kde se střetli s domácím mužstvem. V úvodu utkání začala obě mužstva ve velkém tempu a hra se přelévala od vápna k vápnu. Zhruba od 10 minuty převzali iniciativu domácí hráči. Ve 12. minutě se vyznamenal hostující brankář Šindelář, který bravurně zlikvidoval šanci domácích hráčů. V 16. minutě se již dokázali domácí po špatné rozehrávce mosteckých hráčů brankově prosadit – 1:0. Domácí i nadále byli aktivnějším mužstvem a v závěru prvního poločasu si vytvořili další dvě dobré příležitosti, které naštěstí pro hosty brankou neskončily. První poločas tak skončil těsným vítězstvím domácích 1:0. Druhý poločas začal větší aktivitou hostujícího Mostu. Ve 44. minutě se dostal k nebezpečné hlavičce hostující Šenkyřík, jehož pokus následné skončil jen v náruči domácího brankáře. Ve 48. minutě domácí zvyšují svůj náskok po pěkné individuální akci jednoho ze svých hráčů na 2:0. Hosté se zpět do utkání mohli dostat v 65. minutě, kdy průnik a následná střela Pinteho orazítkovala tyč domácí branky. V 70. minutě zahrávali hráči domácí Army přímý volný kop z hranice 20. metrů, následný pokus se odrazil od tyče přímo k dorážejícímu hráči, který zvyšuje na 3:0. O tři minuty později se po krásné střele z hranice 20 metrů pod břevno prosazují opět domácí hráči, kteří upravují na konečných 4:0.

FK Ústí nad Labem – MFK Most U13 4:0 (1:0). Sestava Mostu: Šindelář – Volf (40. Hadinec, 70. Málek), Kovář, Štětina, Málek (40. Potoček) – Šenkyřík, Poláček (55. Forman), Bíma (65. Johana), Kozikowski, Thiebault (40. Horn) – Johana (40. Pinte). Trenéři: Lovíšek, Kovář, Poláček.