Verva v přípravě nestačila na Chomutov

0
1283

V přípravném utkání, které vyplnilo olympijskou přestávku, se domácí HC Verva Litvínov utkal s týmem Piráti Chomutov. Hosté v průběhu druhé třetiny odskočili z 2:2 na 2:4 a drželi dvoubrankový náskok. Poslední slovo sice měli domácí, ale na vyrovnání už jim nezbýval čas. K odvetě oba týmy nastoupily ve čtvrtek v Chomutově.

HC Verva Litvínov – Piráti Chomutov 3:4 (1:2, 1:2, 1:0). Branky a nahrávky: 3. Hanzl (Černý, Kubát), 29. Lukeš (Gerhát), 59. Gula (Gerhát, Mikúš) – 9. Havel (Smejkal, Knot), 15. Smejkal (Hlava), 34. Smejkal (Knot), 36. Poletín (Huml, Slovák). Rozhodčí: Micka a Pavlovič. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Zásahy: Petrásek 23 – Pavlát 28. Diváci: 350.

Sestava HC Verva Litvínov: Petrásek – Kubát, Gula – Baránek, Čutta – Iberer, Doudera – Sklenička – Lukeš, Hübl (C), Gerhát – M. Růžička, Mikúš, Vandas – Jurčík, Hanzl, Černý – Matoušek, Válek, Jánský – Řehoř. Připraven Kantor. Trenéři Šlégr, Stránský, Weissmann, Skuhrovec .

Sestava týmu Piráti Chomutov: Pavlát – Szathmáry, Knot – Dietz, Flemming – Mrázek, Slovák – Chalupa, Grman – Koblasa, Smejkal, Havel – Sklenář, V. Růžička ml., Tomeček – Poletín, Huml (C), Vantuch – Hlava, Šťovíček, Skokan. Připraven Dvořák. Trenéři V. Růžička st., Martínek, Šťastný.