Homerlive

Z Neratovic si Souš odvezla prémiový bod

K dalšímu venkovnímu utkání zajíždělo mužstvo fotbalistů divizní Souše k sousedovy v tabulce, a to do Neratovic. K utkání pro zranění neodcestovali Štípek, Diego, Karlovec, Bartoš, Christof a tak trenér Pavel Koutenský měl omezený počet hráčů. Jak se ale později ukázalo i tento handicap nezabránil k výbornému výsledku.

Utkání se hrálo za dusného počasí. Dlouho nepadl gól, až se po hodině hry prosadil domácí Dohnal. Na vedoucí branku Neratovic v 78. minutě Junek, když nejdříve z pravé strany výborně odcentroval Fiřt, který svou přihrávkou ideálně našel nabíhajícího záložníka a ten nekompromisní střelou srovnal na 1:1. Do konce utkání si obě mužstva výsledek pohlídala a tak došlo na penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější hostující hráči, kdy v sedmé sérii soušský brankář Unger zneškodnil penaltu domácímu Vorasickému a hrdina dne v soušském dresu Junek svou penaltu bezpečně proměnil a zařídil, tak dva cenné body do tabulky svého celku.

„K utkání jsme odjeli oslabeni o zraněné hráče, ale nevzdávali jsme se naděje dopředu a snažili jsme zabojovat. Jak se později ukázalo, byli jsme lepším celkem, kombinovali jsme a domácí hlavně v prvním poločase přehrávali. Slabinou bylo neproměňování šancí. Ve druhém poločase jsme obdrželi branku jako první a naednou jsme museli dohánět brankové skóre, to se také podařilo a po zvládnutí pokutových bodů si zcela zaslouženě odvážíme z Neratovic dva body,“ řekl k průběhu utkání trenér Souše Pavel Koutenský.

Neratovice/Byškovice - Baník Souš 1:2pk (0:0, 1:1). Branky: 64. Dohnal – 78. Junek. Rozhodčí : Szikszay. Sestava Souše: Unger – Fiřt, Johana, Bohata, Pátek – Zápotocký, Junek – P. Hlaváček, Wagner (60. Bíro), Matyáš ( 4. Horský ) – Hynek.
Post date: 2016-06-09 11:57:37
Post date GMT: 2016-06-09 09:57:37