Žáci Mosteckého fotbalového klubu vybojovali v Kladně druhé místo

0
2213

Z druhého místa se radovali mladí fotbalisté Mosteckého fotbalového klubu (MFK) na halovém mistrovství ČR v Kladně. V silné konkurenci tak nakonec brali stříbro. Zlato si odvezly Teplice, pražská Sparta byla bronzová. V turnaji startovalo 6 kvalitních mužstev. „Všechny týmy po celý turnaj dokazovaly obrovskou kvalitu a samotný průběh byl velmi dramatický až do úplného konce. Naši žáci se v konečném hodnocení neztratili a dokázali vybojovat velmi pěkné druhé místo,“ řekl k turnaji trenér MFK Jiří Lovíšek.

„S celým turnajem a naší hrou jsme byli velmi spokojeni a myslím, že někteří hráči předvedli zajímavé individuální výkony,“ dodal.

Most reprezentovali: Musil J., Musil V., Charamza, Hron, Buben, Homolka, Babák, Štětina, Poláček. Trenéři: Jiří Lovíšek, Lukáš Fibiger. Výsledky MFK: MFK – FK Teplice 4:4 (2 x Musil V., Charamza, Poláček), MFK– FC Viktoria Plzeň 7:1 (2 x Charamza, 2x Musil V., Poláček, Buben, Štětina), MFK – SK Kladno 4:0 (2 x Charamza, Musil V., Hron), MFK – FK Ústí nad Labem 4:1 (2 x Musil V., 2 x Charamza),

MFK – AC Sparta Praha 3:3 (Poláček, Charamza, Musil V.). Konečné pořadí turnaje: 1. FK Teplice, 2. MFK Most, 3. AC Sparta Praha, 4. FC Ústí nad Labem, 5. FC Viktoria Plzeň, 6. SK Kladno.